2 kwietnia uczniowie klasy IIID i IIA doświadczyli przepięknych wrażeń, które towarzyszyły oglądaniu baśniowego widowiska baletowego p." Bajadera" w reżyserii Natalii Makarowej w Teatrze Wielkim w Warszawie. Dla niektórych było to pierwsze Spotkanie z taką formą artystycznego przekazu, ale wygląda na to, że mamy nowych miłośników przedstawień baletowych, więc pewnie znowu spróbujemy "zdobyć" bilety, a przed nami jeszcze w maju opera" Traviata" Giuseppe Verdiego.
Baśniowa "Bajadera"
Archiwum
07-04-2026Data publikacji, 07-04-2026 Admin InfoAutor, Admin Info 42Ilość wyświetleń, 42




